.

.

17 инчни алуминиумски легури панел rackmount индустриски следење на медицинска опрема посебно прикажува на воена авијација

17 инчни алуминиумски легури панел rackmount индустриски следење на медицинска опрема посебно прикажува на воена авијација

Степени:

DEN 9984.00
Износ
Това е достапна


Опис На Производот
Advanrage :
1. Fanless систем за ладење.
2. CE,FCC,ROHS
3. 9 V~30 V широк спектар на DC моќност
4.Resistive Touch Поддржува Допир Функција
Спецификација : Модел 17 M5-Дисплеј со Големина Од 17 Инчи Светлината 450(изборен до 1000 макс) Резолуција 1024*768 Екран 17 Инчен допирни екран Домување Материјал Челик, боени. БОЈА бело/ црна факултативна Contrast ratio 1500 : 1 Интерфејс VGA/DC PORT/RS232(Други дополнителна : HDMI/AV..) Превозот 1-3 дена Моќ Интерфејс DC Авијација Главата Оперативен напон 12 V Работна температура -20 ℃ -70 ℃ Влажност 5.5% -95.5% не-кондензирање температура на Чување
-10 ℃ -60 ℃
ПОВЕЌЕ СЛИКИ :
Димензија :
Персоналните инсталирате
VESA Планината : 100mmx100mm или 75mmx75mm Поддршка за персоналните инсталација
Тест&производство :
Апликации

Повеќе информации

Бренд Име:
ZUCZUG
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
17M5-A
Тип:
панел pc
Производи Статус:
Акции
Големина На Дисплеј :
17 инчи
Контрастот:
1000
Резолуција:
1024*768
Осветленоста:
450 cd/m2
Интерфејс :
VGA/DC PORT/RS232(Друга опција
Моќ Интерфејс :
DC Авијација Глава
Влажност :
5.5% -95.5% не-кондензирање
Екран На Допир:
5 Жици Екран На Допир
Температурата На Работа:
-25--75
сертификација:

Најдобрите понуди во категоријата