.

.

Zusen 3 Боја на црвена led TB35 220V Безбедност Аларм Strobe Сигнал за Предупредување на Светлината LED Светилка мали Трепкачко Светло

Zusen 3 Боја на црвена led TB35 220V Безбедност Аларм Strobe Сигнал за Предупредување на Светлината LED Светилка мали Трепкачко

Степени:

DEN 240.00
Износ
Това е достапна


краток преглед
•Висока осветленост 14mil 3528 LED
•Работа : Strobe •Инсталација : Кружни шасија или со Магнет •Главни материјали : Светилка носителот-ABS ,Светилка сенка-PC •Сертификација : CE •Заштита Степен : IP44 •Напон Опции : AC/DC напон 220 V, други напон видови може да биде прилагодено Боја Опции : црвено ( Ако сте треба жолта или зелена можете да оставите порака) •Кога производот напон е AC, не постои позитивен или негативен (Ништо да се направи со боја на жици), кога производот напон е DC, црна жица е Негативен •Користење на опсегот : Мала Механичка опрема, Автоматски собранието линија, Отворено итн
производ димензија (mm)
Ако имате голем број на јачината на звукот, јас може да ви даде добра цена. Ние, исто така може да се тргува на Pay Pal.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Индикатор Светла
Напон:
220V
Бренд Име:
TAYB
Број На Модел На:
TB35-Р-220V
Номинална Струја:
60MA

Најдобрите понуди во категоријата