.

.

Авто светилки 24v 5w 11x44 B019 НОВИ 10pcs

Авто светилки 24v 5w 11x44 B019 НОВИ 10pcs

Степени:

DEN 220.80
Износ
Това е достапна

Авто светилки 24v 5w 11x44 B019 НОВИ Детали за Производот
Опис На Производот :
Напон : 24 V
Wattage : 5 W
Дијаметар : 11mm
Должина : 44mm

Повеќе информации

Тип На Објект:
Индикатор Светла

Најдобрите понуди во категоријата