.

.

НОВО!Халоген светилка 6V 2.4 W P13.5S A962 10pcs

НОВО!Халоген светилка 6V 2.4 W P13.5S A962 10pcs

Степени:

DEN 475.20
Износ
Това е достапна

НОВО!Халоген светилка 6 V 2.4 W P13.5 S A962 Детали за Производот
Опис на производот :
Напон : 6 V
Моќност : 10 W
Светилка : P13.5 S

Повеќе информации

Тип На Објект:
Индикатор Светла

Најдобрите понуди во категоријата