.

.

Авто светилка 24v од 1,5 w 6x31 B040 ГОЛЕМА 10pcs

Авто светилка 24v од 1,5 w 6x31 B040 ГОЛЕМА 10pcs

Степени:

DEN 220.80
Износ
Това е достапна

Авто светилка 24v од 1,5 w 6x31 B040 ГОЛЕМА Детали за Производот
Опис На Производот :
Напон : 24 V
Wattage : 1.5 W
D iameter : 6mm
Должина : 31mm

Повеќе информации

Тип На Објект:
Индикатор Светла

Најдобрите понуди во категоријата