.

.

Халоген Светилка 240V 40W G9 CE A949 НОВИ 10pcs

Халоген Светилка 240V 40W G9 CE A949 НОВИ 10pcs

Степени:

DEN 715.20
Износ
Това е достапна

Халоген Светилка 240 V 40 W G9 CE A949 НОВИ Детали за Производот
Опис На Производот
Напон : 240 V
Wattage : 40 W
База Тип : G9

Повеќе информации

Тип На Објект:
Индикатор Светла

Најдобрите понуди во категоријата