.

.

НОВО! Минијатурни Светилка 4.5 V 0.3 А E10 E10X23 A957 10pcs

НОВО! Минијатурни Светилка 4.5 V 0.3 А E10 E10X23 A957 10pcs

Степени:

DEN 331.20
Износ
Това е достапна

НОВО! Минијатурни Светилка 4.5 V 0.3 А E10 E10 X23 A957 Детали за Производот
опис на производот :
Тип : A957
Напон : 4.5 V
актуелни : 0.3 А
Спецификација : T10 X23

Повеќе информации

Тип На Објект:
Индикатор Светла

Најдобрите понуди во категоријата