.

.

Минијатурни Светилка 24V 0.025 4.7X12X12 A954 ДОБРА 10pcs

Минијатурни Светилка 24V 0.025 4.7X12X12 A954 ДОБРА 10pcs

Степени:

DEN 148.80
Износ
Това е достапна

Минијатурни Светилка 24 V 0.025 4.7 X12 X12 A954 ДОБАР Производ Детали
Опис На Производот :
Напон : 24
Дијаметар : 4.7 mm
Светлината Должина : 12mm
Должина : 12mm

Повеќе информации

Тип На Објект:
Индикатор Светла

Најдобрите понуди во категоријата