.

.

НОВО! Минијатурни светилки 3V 0.3 А E10 T10X23 A958 10pcs sellwell осветлување

НОВО! Минијатурни светилки 3V 0.3 А E10 T10X23 A958 10pcs sellwell осветлување

Степени:

DEN 331.20
Износ
Това е достапна

НОВО! Минијатурни светилки 3 V 0.3 А E10 T10 X23 A958 Детали за Производот
опис на производот :
Тип : A958
Напон : 3 V
актуелни : 0.3 А
Спецификација : T10 X23

Повеќе информации

Тип На Објект:
Индикатор Светла

Најдобрите понуди во категоријата