.

.

krypton светлина светилка 3.6 V 0.85 На P13.5S A716 ГОЛЕМА 10pcs

krypton светлина светилка 3.6 V 0.85 На P13.5S A716 ГОЛЕМА 10pcs

Степени:

DEN 590.40
Износ
Това е достапна

krypton светлина светилка 3.6 V 0.85 На P13.5 S A716 ГОЛЕМА Детали за Производот
3.6 V
Опис На Производот :
Напон : 3.6 V
Wattage : 0.85 На
База Тип : P13.5 S

Повеќе информации

Тип На Објект:
Индикатор Светла

Најдобрите понуди во категоријата