.

.

Авто светлина 24v 3w 6x30 B027 ГОЛЕМА 10pcs

Авто светлина 24v 3w 6x30 B027 ГОЛЕМА 10pcs

Степени:

DEN 297.60
Износ
Това е достапна

Авто светлина 24v 3w 6x30 B027 ГОЛЕМА Детали за Производот
Опис На Производот :
Напон : 24 V
Wattage : 3 W
Дијаметар : 6mm
Должина : 30мм

Повеќе информации

Тип На Објект:
Индикатор Светла

Најдобрите понуди во категоријата