.

.

Авто светилка 24v 5w 10x40 B009 ГОЛЕМА 10pcs sellwell осветлување

Авто светилка 24v 5w 10x40 B009 ГОЛЕМА 10pcs sellwell осветлување

Степени:

DEN 220.80
Износ
Това е достапна

Авто светилка 24v 5w 10x40 B009 ГОЛЕМА Детали за Производот
Опис На Производот :
Напон : 24 V
Wattage : 5 W
Дијаметар : 10мм
Должина : 40mm

Повеќе информации

Тип На Објект:
Индикатор Светла

Најдобрите понуди во категоријата