.

.

Минијатурни светилка светилки 60V 3W E10 T10X28 A964 10pcs

Минијатурни светилка светилки 60V 3W E10 T10X28 A964 10pcs

Степени:

DEN 331.20
Износ
Това е достапна

НОВО!Минијатурни светилка светилки 60 V 3 W E10 T10 X28 A964 Детали за Производот
опис на производот :
Напон : 60 V
Моќност : 3 W
База : E10

Повеќе информации

Тип На Објект:
Индикатор Светла

Најдобрите понуди во категоријата