.

.

Авто светилка 24v 3w t10 B100 ГОЛЕМА 10pcs

Авто светилка 24v 3w t10 B100 ГОЛЕМА 10pcs

Степени:

DEN 225.60
Износ
Това е достапна

Авто светилка 24v 3w t10 B100 ГОЛЕМА Детали за Производот
Опис На Производот :
Напон : 24 V
Wattage : 3 W
База Тип : T10

Повеќе информации

Тип На Објект:
Индикатор Светла

Најдобрите понуди во категоријата