.

.

Strobe Сигнал за Предупредување светлина N-5041 12V 24V 220V Индикатор светлината LED Светилка мали Трепкачко Светло Безбедност Аларм

Strobe Сигнал за Предупредување светлина N-5041 12V 24V 220V Индикатор светлината LED Светилка мали Трепкачко Светло Безбедност

Степени:

DEN 129.60
Износ
Това е достапна


Почитувани : Овој производ е гром тип не ѕвончето и напонот 36 V/110 V/380 V може да се прилагоди. Ве молиме оставете порака кога ќе треба.
•Висока осветленост 14mil 3528 LED
•Работа : Strobe
Инсталација : Кружни шасија
•Главни материјали : Светилка носителот-ABS,Светилка сенка-PC
•Сертификација : CE
•Заштита Степен : IP44
•Напон Опции : AC напон 220 V AC/DC 12 V 24 V
•Кога производот напон е AC, не постои позитивен или негативен (Ништо да се направи со боја на жици), кога производот напон е DC, црна жица е Негативно
•Користење на опсегот : Мала Механичка опрема, Автоматски собранието линија, Отворено итн
N-5041 Светлина :

Повеќе информации

боја:
Црвено 12V, Црвена 24V, Црвена 220V, Жолта 12V, Жолта 24V, Жолта 220V, Зелена 12V, Зелена 24V, Зелена 220V
Тип На Објект:
Индикатор Светла
Број На Модел На:
N-5041
Напон:
12V
Бренд Име:
CNMAWAY

Најдобрите понуди во категоријата