.

.

Супермен Ѕид Налепница Ѕид Винил Налепница DC Comics Суперхерој Внатрешни работи Home Art Ѕид Мурали Спалната соба Дома Декор

Супермен Ѕид Налепница Ѕид Винил Налепница DC Comics Суперхерој Внатрешни работи Home Art Ѕид Мурали Спалната соба Дома Декор

Степени:

DEN 514.00 -49 %
DEN 1007.52
Износ
Това е достапна

Материјал : Не-toxi,еколошки ПВЦ
Заврши Големина : S 60 CM*58 CM М 90 CM*87 CM L 120 CM*116 CM Пакување : еден oppbag
Тежина : Околу 300g/pc
Стандардната боја : ЦРНА ФУНКЦИЈА
1.Договор за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал, плакар, пластични
2.Лесен за употреба и отстранување
3.Модерен дизајн и висок квалитет
4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка).


Повеќе информации

боја:
Црна, Сопствени бои, Бела
Големина:
58x60cm, 87x90cm, 116x120cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Хартија
Бренд Име:
DIYWS
Број На Модел На:
877
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Фрижидер,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Стил:
Американски Стил
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package

Најдобрите понуди во категоријата