.

.

Бебе бебе соба Ѕид Налепница Музика Ѕид Decal Бебе бебе соба Слушалка Ѕид Налепница Детска Соба DIY Лесно Ѕид Decal Деца Decors N6

Бебе бебе соба Ѕид Налепница Музика Ѕид Decal Бебе бебе соба Слушалка Ѕид Налепница Детска Соба DIY Лесно Ѕид Decal Деца Decors

Степени:

DEN 485.00 -8 %
DEN 527.04
Износ
Това е достапна


боја :
Ве молиме да ни остави белешка за она што боја(s) што го сакате за вашите налепница, или ние ќе го направат вашиот налепница во стандардната боја.
стандардната боја : црна, сина
производ големина : Големина 1 : 80см широк x 30cm висока (или 31"широк x 12"висок) Size 2 : 130cm широк x 50cm висока (или 51"широк x 20"висок)
пакет листата :
-1 сет на музика слушалка ѕид налепница
-јас nstruction
[објект слики]

Повеќе информации

боја:
Црна, Сина, металик златна, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, металик сребрена, Бела, Жолта, Кафена, вино црвено, Светло Сива, црна, сина, Темно Сива боја, Чоколадо
Големина:
80 x 30cm, 130 x 50cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Број На Модел На:
N6
Стил:
Цртан филм
Материјал:
винил, пвц
is_customized:
yes
боја:
црна, бела, црвена, жолта, сина, зелена, мулти бои
Материјал:
винил, пвц
Пакет:
меур лист, мека стиропор
Година:
2016 година
Тема:
бебе бебе соба ѕид налепници, музика ѕид decal
Употреба:
DIY украсување бебе бебе соба ѕид decal
Карактеристично:
отстранлив, водоотпорни, лесно ѕид уметност
Соба:
дневна соба, спална соба, бебе соба соба,

Најдобрите понуди во категоријата