.

.

Бамбус Ѕид Налепница Кинески Стил Бамбус Ѕид Decal DIY Отстранлив Ѕид Декорација Винил Ѕид Уметност T7

Бамбус Ѕид Налепница Кинески Стил Бамбус Ѕид Decal DIY Отстранлив Ѕид Декорација Винил Ѕид Уметност T7

Степени:

DEN 1915.00 -5 %
DEN 2015.52
Износ
Това е достапна


боја :
Ве молиме да ни остави белешка за она што боја(s) што го сакате за вашите налепница, или ние ќе го направат вашиот налепница во стандардната боја.
стандардната боја : црна
производ големина : Големина 1 : 180cm широк х 120cm висока (или 71"широк x 47"висок) Size 2 : 280cm широк x 180cm висока (или 110"широк x 71"висок)
пакет листата :
-1 сет на бамбус ѕид налепница
-јас nstruction
објектот слики :

Повеќе информации

боја:
Црна, Сина, металик златна, Сива, Зелена, металик сребрена, Бела, Кафена, вино црвено, Темно Сива боја, Чоколадо
Големина:
180 x 120cm, 280 x 180cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Стил:
Пастирски
Тема:
Растенијата
Број На Модел На:
T7
Материјал:
Винил
is_customized:
yes
боја:
црна, бела, зелена, кафеава, златен,
Материјал:
Винил
Пакет:
меур лист, мека стиропор
Година:
2017
Тема:
бамбус ѕид налепници, Кинески бамбус ѕид уметност
Употреба:
декоративни бамбус ѕид налепница, бамбус ѕид уметност
Карактеристично:
отстранлив, водоотпорни, лесно ѕид уметност
Соба:
дневна соба, спална соба, бебе соба соба,

Најдобрите понуди во категоријата