.

.

Бебе бебе соба Ѕид Налепница Летање Срца Ѕид Decal Отстранлив Ѕид Налепници Детска Соба DIY Лесно Ѕид Decals N5

Бебе бебе соба Ѕид Налепница Летање Срца Ѕид Decal Отстранлив Ѕид Налепници Детска Соба DIY Лесно Ѕид Decals N5

Степени:

DEN 393.00 -8 %
DEN 427.20
Износ
Това е достапна


боја :
Ве молиме да ни остави белешка за она што боја(s) што го сакате за вашите налепница, или ние ќе го направат вашиот налепница во стандардната боја.
стандардната боја : црна
производ големина : Срцето A(x1) : 20cm широк (или 7.9"широк) Срце Б(х5) : 14cm широк (или 5.5"широк) Срце C(x6) : 7.9 см широк (или 3.1"широк) 1 сет содржи 12 летање ѕвезди и 1 цитат.
пакет листата :
-1 сет на летање срцето ѕид налепници
-јас nstruction
[објект слики]

Повеќе информации

боја:
црна, сина, нане, розова, виолетова, црвена, бела, жолта, кафена, чоколадо
Големина:
assorted sizes
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Број На Модел На:
N5
Стил:
Цртан филм
Материјал:
винил, пвц
is_customized:
yes
боја:
црна, бела, црвена, жолта, сина, зелена, мулти бои
Материјал:
винил, пвц
Пакет:
меур лист, мека стиропор
Година:
2016 година
Тема:
бебе градинка детска ѕид налепници, срце на ѕид decal
Употреба:
DIY украсување бебе бебе соба ѕид decal
Карактеристично:
отстранлив, водоотпорни, лесно ѕид уметност
Соба:
дневна соба, спална соба, бебе соба соба,

Најдобрите понуди во категоријата