.

.

Момчињата дом украсување, Кристијано роналдо фудбалска ѕвезда спортски роналдо ѕид налепници

Момчињата дом украсување, Кристијано роналдо фудбалска ѕвезда спортски роналдо ѕид налепници

Степени:

DEN 773.00 -10 %
DEN 859.20
Износ
Това е достапна


Детали За Производот :
големина S : висок 75см*широк 71cm M : висок 110cm*широк 105cm L : висок 150cm*широк 143cm големина на слика S : висок 75см*широк 47cm M : висок 110cm*широк 70cm L : висок 150cm*широк 94cm

Повеќе информации

боја:
S, M, L
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
Мираж на убавината
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
XUPC
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични

Најдобрите понуди во категоријата