.

.

Дрвото Ѕид Налепница Гранка Ѕид Decal DIY Дрво Птици Дома Decors Винил Дрво Позадина Топла Продажба T3

Дрвото Ѕид Налепница Гранка Ѕид Decal DIY Дрво Птици Дома Decors Винил Дрво Позадина Топла Продажба T3

Степени:

DEN 1231.00 -5 %
DEN 1295.52
Износ
Това е достапна


боја :
Ве молиме да ни остави белешка за она што боја(s) што го сакате за вашите налепница, или ние ќе го направат вашиот налепница во стандардната боја.
стандардната боја : црна
производ големина : Големина 1 : 150cm широк x 106cm висока (или 59"широк x 42"висок) Size 2 : 200cm широк x 141cm висока (или 79"широк x 45"висок)
пакет листата :
-1 сет на гранка ѕид налепница
-јас nstruction
[објект слики]

Повеќе информации

боја:
Црна, Сина, металик златна, Сива, Зелена, Виолетова, Црвена, металик сребрена, Бела, Жолта, Кафена, вино црвено, Светло Сива, црна, сина, Светло Зелена, Темно Сива боја, Чоколадо, златна жолта
Големина:
150 x 106cm, 200 x 141cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Стил:
Пастирски
Број На Модел На:
T3
Тема:
Растенијата
Материјал:
Винил
is_customized:
yes
боја:
црна, бела, златна, сина, зелена, жолта, црвена
Материјал:
Винил
Пакет:
меур лист, мека стиропор
Година:
2017
Тема:
гранка ѕид налепници, винил ѕид уметност дрво
Употреба:
декоративни дрво позадина
Карактеристично:
отстранлив, водоотпорни, лесно ѕид уметност
Соба:
дневна соба, спална соба, бебе соба соба,

Најдобрите понуди во категоријата