.

.

Слива Цвет Ѕид Налепница Убави Цвеќиња Ѕид Decal Цвет Ѕид Налепница DIY Декорирање на Ѕид Оркестарот Топла Продажба T20

Слива Цвет Ѕид Налепница Убави Цвеќиња Ѕид Decal Цвет Ѕид Налепница DIY Декорирање на Ѕид Оркестарот Топла Продажба T20

Степени:

DEN 1048.00 -5 %
DEN 1103.52
Износ
Това е достапна


боја :
Ве молиме да ни остави белешка за каква боја сакате за вашите налепница, 2 бои(1 боја за власт и 1 за цвеќиња), или ние ќе го направат вашиот налепница во стандардната боја.
стандардната боја : црна за гранка, и црвена цвеќиња
производ големина : Гранка На : 110cm широк x 50cm висока (или 43"широк x 20"висок) Гранка Б : 37cm широк x 41cm висока (или 15"широк x 16"висок)
пакет листата :
-1 сет на слива цвет ѕид налепница
-јас nstruction
[објект слики]

Повеќе информации

Големина:
assorted sizes
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
T20
Тема:
Растенијата
Материјал:
Винил
is_customized:
yes
боја:
црна, кафеава, црвена, розова,
Материјал:
Винил
Пакет:
меур лист, мека стиропор
Година:
2017
Тема:
слива ѕид налепница, цвет позадина
Употреба:
декорирање на ѕид налепница, цвет винил ѕид уметност
Карактеристично:
отстранлив, водоотпорни, лесно ѕид уметност
Соба:
дневна соба, спална соба, канцеларија

Најдобрите понуди во категоријата