.

.

Облека Ѕид Налепница Цртан филм Облека Ѕид Decal Детска Соба DIY Отстранлив Ѕид Налепница Лесно Ѕид Уметност N3

Облека Ѕид Налепница Цртан филм Облека Ѕид Decal Детска Соба DIY Отстранлив Ѕид Налепница Лесно Ѕид Уметност N3

Степени:

DEN 309.00 -8 %
DEN 335.52
Износ
Това е достапна


боја :
Ве молиме да ни остави белешка за она што боја(s) што го сакате за вашите налепница, или ние ќе го направат вашиот налепница во стандардната боја.
стандардната боја : црна
производ големина : Големина на букви : долна облека : 16cm широк (или за 6.3"широк) Т-маица и носат : 23cm широк (или 9"широк) Додаток : 16cm широк (или за 6.3"широк) Чорапи : 9cm широк (или 3.5"широк)
пакет листата :
-1 сет на расадник ѕид налепница
-јас nstruction
[објект слики]

Повеќе информации

боја:
црна, сина, нане, розова, виолетова, црвена, бела, жолта, кафена, чоколадо
Големина:
assorted sizes
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Број На Модел На:
N3
Стил:
Цртан филм
Материјал:
винил, пвц
is_customized:
yes
боја:
црна, бела, црвена, жолта, сина, зелена, мулти бои
Материјал:
винил, пвц
Пакет:
меур лист, мека стиропор
Година:
2016 година
Тема:
бебе градинка детска ѕид налепници,
Употреба:
DIY украсување бебе бебе соба ѕид decal
Карактеристично:
отстранлив, водоотпорни, лесно ѕид уметност
Соба:
дневна соба, спална соба, бебе соба соба,

Најдобрите понуди во категоријата