.

.

Големо Дрво Ѕид Налепница Птица Дрво Ѕид Decals DIY Декорација на Дрвото Винил Ѕид Налепници Дрво Позадина Топла Продажба T18

Големо Дрво Ѕид Налепница Птица Дрво Ѕид Decals DIY Декорација на Дрвото Винил Ѕид Налепници Дрво Позадина Топла Продажба T18

Степени:

DEN 1274.00 -5 %
DEN 1341.60
Износ
Това е достапна


боја :
Ве молиме да ни остави белешка за каква боја сакате за вашите налепница, или ние ќе го направат вашиот налепница во стандардната боја.
стандардната боја : црна
производ големина : Големина 1 : 130cm висока (или 51"висок) Size 2 : 160cm голем, (или 63"висок) Големина 3 : 200cm висока (или 79"висок) пакет листата :
-1 сет на дрвото ѕид налепница
-јас nstruction
[објект слики]

Повеќе информации

боја:
Црна, Сина, металик златна, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, металик сребрена, Бела, Жолта, Кафена, вино црвено, Светло Сива, црна, сина, Светло Зелена, Темно Сива боја, млечно бела, Чоколадо, мастило-сина, портокалова, златна жолта
Големина:
130cm high, 160cm high, 200cm high
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Број На Модел На:
T18
Сценарија:
Ѕид
Стил:
Пастирски
Тема:
Растенијата
Материјал:
Винил
is_customized:
yes
боја:
црна, бела, златна, жолта, црвена, сина, зелена,
Материјал:
Винил
Пакет:
меур лист, мека стиропор
Година:
2017
Тема:
голем високи дрво ѕид налепница
Употреба:
декорација на дрвото ѕид уметност
Карактеристично:
отстранлив, водоотпорен, винил ѕид уметност
Соба:
дневна соба, спална соба, бебе соба соба, канцеларија

Најдобрите понуди во категоријата