.

.

Бебе бебе соба Ѕид Налепница Автомобили Ѕид Decal Детска Соба DIY Отстранлив Ѕид Decal Лесно Деца Decors N8

Бебе бебе соба Ѕид Налепница Автомобили Ѕид Decal Детска Соба DIY Отстранлив Ѕид Decal Лесно Деца Decors N8

Степени:

DEN 309.00 -8 %
DEN 335.52
Износ
Това е достапна


боја :
Ве молиме да ни остави белешка за она што боја(s) што го сакате за вашите налепница, или ние ќе го направат вашиот налепница во стандардната боја.
стандардната боја : црна
производ големина : Големина 1 : Секој автомобил : за 7.9 см-9.9 см широк (или 3.1"-3.9"широк) Size 2 : Секој автомобил : за 17cm-20cm широк (или 6.7"-7.9"широк) Големина 3 : Секој автомобил : околу 25см-30cm широк (или 9.8"-11.8"широк)
пакет листата :
-1 сет на автомобили ѕид налепници
-јас nstruction
[објект слики]

Повеќе информации

боја:
Црна, Сина, металик златна, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, металик сребрена, Бела, Жолта, Кафена, Светло Сива, црна, сина, Темно Сива боја, мастило-сина, портокалова, златна жолта
Големина:
size one, size two, size three
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Број На Модел На:
N8
Стил:
Цртан филм
Материјал:
винил, пвц
is_customized:
yes
боја:
црна, бела, црвена, жолта, сина, зелена, мулти бои
Материјал:
винил, пвц
Пакет:
меур лист, мека стиропор
Година:
2016 година
Тема:
бебе бебе соба ѕид налепници, автомобили ѕид decal
Употреба:
DIY украсување бебе бебе соба ѕид decal
Карактеристично:
отстранлив, водоотпорни, лесно ѕид уметност
Соба:
дневна соба, спална соба, бебе соба соба,

Најдобрите понуди во категоријата