.

.

Џокер и Бетмен Ѕид Винил Decal Стрипови Налепница Суперхерој Дома Внатрешни работи Уметност Оркестарот Идеи Спалната соба Детска Соба Отстранлив Мурали

Џокер и Бетмен Ѕид Винил Decal Стрипови Налепница Суперхерој Дома Внатрешни работи Уметност Оркестарот Идеи Спалната соба Детска

Степени:

DEN 514.00 -49 %
DEN 1007.52
Износ
Това е достапна

Материјал : Не-toxi,еколошки ПВЦ
Заврши Големина : S 60 CM*43 CM М 82 CM*58 CM L 110 CM*78 CM Пакување : еден oppbag
Тежина : Околу 300g/pc
Стандардната боја : ЦРНА ФУНКЦИЈА
1.Договор за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал, плакар, пластични
2.Лесен за употреба и отстранување
3.Модерен дизајн и висок квалитет
4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка).


Повеќе информации

боја:
Црна, Сопствени бои, Бела
Големина:
43x60cm, 58x82cm, 78x110cm
Материјал:
Хартија
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Стил:
Американски Стил
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
DIYWS
Број На Модел На:
884

Најдобрите понуди во категоријата