.

.

Лофт креативна личност ретро ресторан, бар, бар Американски село водовод aisle индустриски правец на ѕид светилка

Лофт креативна личност ретро ресторан, бар, бар Американски село водовод aisle индустриски правец на ѕид светилка

Степени:

DEN 2645.00 -5 %
DEN 2784.00
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Абажур Боја:
Dia9X11cm 3W
Wattage:
110V, 220V
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
сертификација:
CQC,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Број на извори на светлина:
7
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Железо
Карактеристики:
Гроздобер
Сенка Тип:
Shadeless
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Број На Модел На:
Шест илјади триесет и девет
Примена:
Трпезарија
Гаранција:
1year
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Напон:
90-260V
Боја На Каросеријата:
Црна
Стил:
Гроздобер
Осветлување Област:
5-10square метри
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Up
Материјал:
Метал
Тип На Прекинувач:
задржување

Најдобрите понуди во категоријата