.

.

100pcs RFID Дебели Clamshell Картичка 125KHz Запишување Преработи duplicator копир Оригинални T5577 Близина Картичка за Пристап

100pcs RFID Дебели Clamshell Картичка 125KHz Запишување Преработи duplicator копир Оригинални T5577 Близина Картичка за Пристап

Степени:

DEN 4255.68
Износ
Това е достапна

Купувачот има одговорност да го испрати назад со снимени испорака со свој трошок.59 /многу
парчиња / многу
125khz rfid rewritable T5577 keyfobs ознака US$ 49.
RFID Рачни Duplicator 125 KHZ Картичка копир писател+5pcs EM4305 rewritable ознаки+5pcs T5577 rewritable картички US$ 19.ако треба да брод на друга адреса,ве молиме контактирајте со нас. Ние секогаш сме подготвени да се биде во допир за да одговори на сите прашања или само да се види дека сите се одвива непречено.86 /многу
парчиња / многу
EM4100 преносни близина ID читателот Тастатура Емулација На КОМПЈУТЕР/PDA 125khz RFID мини usb читач US$ 23. Капацитет на складирање : 330 малку (264 слободни малку достапност)
9. Во САД,Ние ќе ги искористиме Epacket превозот,потребни се околу 5~15 работни дена за САД. друга земја 15-35 работни денови.
Повратни информации :
1.
Политика на враќање :
1.Оригиналниот T5577 Чип
Пакетот вклучува :
100pcs T5577 празно дебели clamshell картички
Плаќање политика
1.89 /многу
парчиња / многу
RFID 125 KHZ T5577 Keyfobs ознаки клучните прстени rewritable 10pcs/многу US$ 9.99 /многу
парчиња / многу
20pcs/многу 125 KHZ Контрола на Пристап на RFID ID Запишување rewritable Картички тенка Чип : T5567/T5577/T5557 US$ 12. Ние го прифаќаме враќа неискористени / неизпробван состојба со orignal пакување.89 /парче
.99 /многу
парчиња / многу
100pcs EM Дебели картичка 125khz clamshell безконтактни rfid Близина ID Картички со чип плоштадот серпентина TK4100 EM4100 US$ 29. Ве молиме да плаќаат пари во рок од 3 дена по аукцијата заврши. Работен Режим : Read-write режими - Може да се користи во 125 KHz СМАРТ картичка Копир/ Duplicator
8. Сите предмети ќе бидат испратени да се купи адреса во ред. Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со. високо квалитетни пвц материјал
2. Р eading растојание е 0 - 10cm
10. Пакет се вклучени : 100pcs RFID дебели Запишување Картички,T5577 чип картичка
6. Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса. Ве молиме контактирајте со нас за да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации. Големина : 85mm x 54mm x 1.89 /парче
RFID 125 KHz Запишување Преработи EM4305 Близина Пристап ознака keyfobs /Картички -10pcs US$ 11. Материјал : најквалитетната PVC
7. Дебелина : 0. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.

Повеќе информации

Број На Модел На:
T5577
Фреквенција:
125KHz
Бренд Име:
YARONGTECH
Контури:
ISO Картичка
моќност:
Пасивни Картичка
Големина:
85.5x54x1.9mm
Чип Вид:
Безконтактни лична Карта
Признавање На Чекање:
Читање-пишување
Прочитајте Опсег:
помалку од 10cm
чип:
Оригиналниот T5577
Материјал:
ПВЦ
Фреквенција:
125KHz
Пердув:
rewritable/запишување чип

Најдобрите понуди во категоријата