.

.

4pcs Хром Автомобил за Безбедност на Децата Заклучување на Вратата хируршка постапка Панел Покрие Намали За Land Rover Discovery Спорт 2015 Внатрешни Додатоци

4pcs Хром Автомобил за Безбедност на Децата Заклучување на Вратата хируршка постапка Панел Покрие Намали За Land Rover Discovery

Степени:

DEN 1350.00 -26 %
DEN 1824.00
Износ
Това е достапна

Ви благодариме! Уживаат Во Шопинг!
Објектот Fitment : Одговара за Откривање Спорт 2015
Опис : Предмет : Автомобил за Безбедност на Децата Заклучување на Вратата хируршка постапка со Капак Трим Состојба : 100% Сосема нов со opp вреќа во Кутија Материјал : Направени Од Високо Квалитетна ABS Хром Боја : Сребро Пакет вклучуваат : 4 парчиња автомобил заклучување на вратата хируршка постапка панел маска Направена во еден ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет Лесно се инсталира,со висок квалитет двојно двострано 3 M налепници за Известување на Русија :
Поради изразат друштво на Русија ажурирање на новите услови на испорака,секој приемник треба да именуван во полно име ( целосно име и презиме која вклучувајќи три збора).
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако сте веледрогерија, ние може да ви понуди поволни трговија на големо цена според вашата нарачка количини. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние навистина го цениме вашиот позитивен фидбек. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po број. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Ние сме фабриката на автомобил ентериер и екстериер декорација. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Ние сме фабриката на автомобил додатоци. Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Нарачки обработени во рок од 3 дена по уплатата верификација. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако имате било какви прашања pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации,ние ќе реши проблем за вас во рок од 24 часа. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Сите наши производи се во парк.(освен викенд и одмор)
3.
Ги испратите вашите Истрага Детали во Подолу, Кликнете на копчето "Испрати" Сега! -Али
.Ви благодариме!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
1inch
Бренд Име:
owntycar
Име На Модел:
CY113
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
1inch
Модел Година:
До 2015
Автомобил Производител:
Land Rover
Автомобил модел:
За Откривање Спорт
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Заклучување На Вратата Копчето Покрие Трим
Објектот Должина:
1inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
30g
Хром Стил Автомобил Додатоци :
Ентериерот На Автомобилот Додатоци
Материјал Тип:
abs хром

Најдобрите понуди во категоријата