.

.

Tonlinker 1-4 КОМПЈУТЕРИ Автомобил ABS хром /Нерѓосувачки челик трки скари декорација светлина бар покрие Налепници за TOYOTA HIGHLANDER 2015

Tonlinker 1-4 КОМПЈУТЕРИ Автомобил ABS хром /Нерѓосувачки челик трки скари декорација светлина бар покрие Налепници за TOYOTA

Степени:

DEN 2448.00 -15 %
DEN 2879.52
Износ
Това е достапна

Ако не, Пост Негативни повратни информации не е доцна.Позитивни Повратни информации· ве Молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата вратени предмети.1-4 Pcs по собата.· Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, Пост добра повратна информација за нас ве молам, ние ќе го направиме тоа за вас, исто така, и да ви даде повеќе попуст во следниот редослед. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена.3 M е очекувајте под трим,само се држи на автомобил,тоа е лесно да се инсталира.Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена.тоа е одговара за ТОЈОТА на 2015 година нови HIGHLANDER
4.
· Ако има некој друг проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО!Контакт· Ако сте незадоволни со нашите предмети, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација веднаш. Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде добро решение.лесно да се инсталира. Но мора да ни даде фотографии од нив да го докаже.
Ние ќе ја испратите вашата парцели како подарок и го прогласи законот вредност под $50 за да се обидуваме се потрудиме да се избегне вашиот царински fee Taxes и трошоци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Answer : ___________________________ NOTE :
FTHLDZWSK01 Е изработен од ABS хром 4pcs/многу
FTHLDZWSK02 Е направен од Нерѓосувачки челик 4pcs/многу
FTHLDZWSK03 Е изработен од ABS хром 1pcs/многу Пакет Тежина : 1kg 1.· Повратни информации е многу важно .1 година гаранција
Производ инсталација :
1, најдете локацијата на вашиот автомобил натпревар
2, која е локацијата на темелно чистење, ги чисти
3, телото зад заштитните лепило за хартија искинати off (двострано лепило може да се користи за да се малку посветли греење)
4, можат да бидат цврсто да се вметнат
5, производот е по можност во рок од 24 часа по изложувањето на водата и да се вметнат без поголеми прашина пред тие да се постигне најдобар лепливоста.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Хром Стил
Специјални Функции:
Декоративни заштита
Објектот Ширина:
60cm
Објектот Должина:
100cm
Модел Година:
До 2015
Бренд Име:
tonlinker
Објектот Висина:
20cm
Име На Модел:
.
Објектот Дијаметар:
1cm
Автомобил модел:
ТОЈОТА нови HIGHLANDER
Материјал:
ABS
Автомобил Производител:
Тојота

Најдобрите понуди во категоријата