.

.

Надворешноста На Хонда Vezel HR-V 2014 2015 2017 ABS Хром Опашка Светлина Задните Светилка Рамка Покрие Трим

Надворешноста На Хонда Vezel HR-V 2014 2015 2017 ABS Хром Опашка Светлина Задните Светилка Рамка Покрие Трим

Степени:

DEN 1532.00 -16 %
DEN 1824.00
Износ
Това е достапна


Авто трим дома
Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Се Враќа Политика 1. Само нас контакт со користење на копчето " Контактирајте со Продавачот ". (Како што се : економијата превозот начин / побрзо превозот начин / DHL) 2, Приложи сликата од приближно превозот време од Економијата превозот начин. Ако проблемот се јавува, контактирајте со нас веднаш со било кој e-mail барање. За Повратни информации Кога сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда повратни информации. Предаден од страна на воздух пошта која вообичаено трае 15-28 работни дена за пристигнување. Сите производот ќе имаат на следење на број, можете да traking со себе. Ако не можеше да се добие во време, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! За време на испорака 1, Нашиот систем ќе ви ги понудиме некои превозот начин за избор, кога ќе се направи нарачка.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување !
Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме !
Ако ви требаат повеќе информации за производот , ве молиме кликнете на копчето : повеќе информации за производот
Одговара За Хонда Vezel HR-V 2014 2015 2016 2017 само, (Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти. Ве молиме овозможи max 2 работни дена за нас да одговор. Инаку, договорот е конечна. Тоа е меѓународен shpping, некаде парцела имаат проблем на патот или на Царинската управа. Сите погоре не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние веруваме дека нашите предмети се така најдобро. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение) Точка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Вклучуваат : 4 парчиња Материјал : ABS Лесно инсталирање, 3 M лента на грбот. Затоа, некаде ние треба повеќе време да се справи со вашата нарачка. За Даночни Увозни давачки,даноци и давачки кои се купувачот одговорност. Ние сме компанија, нашите ќе имаат некои викенд или празник. Ние го цениме вашиот Postive Повратни информации, и ќе го стори истото за возврат. Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по добиени проверена плаќање.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Хром Стил
Специјални Функции:
Хром
Автомобил модел:
Одговара За Хонда Vezel HR-V 2014 - 2017
Име На Модел:
1
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Модел Година:
2014 - 2016 година
Објектот Висина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал:
ABS
Бренд Име:
lapetus

Најдобрите понуди во категоријата