.

.

Хром намали ленти хром опашка светлина покрие - за Hyundai Santa Fe 07-09 -- бесплатен превозот

Хром намали ленти хром опашка светлина покрие - за Hyundai Santa Fe 07-09 -- бесплатен превозот

Степени:

DEN 2448.00 -15 %
DEN 2879.52
Износ
Това е достапна

Име на производ Хром намали ленти хром опашка светлина покрие Големина 1 сет вклучени сите опашка светлина покрие Материјал, ABS пластика и трокреветни позлатен хром површината Погодност Двојно двострано лепило лента на грбот Карактеристика Трајни хром позлатен доработка и совршен fitment Производ Модел Hyundai Santa Fe 07-09 Бесплатен превозот Патеката број предвидени

Повеќе информации

Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Име На Модел:
AF10652
Модел Година:
2007-2009
Материјал Тип:
ABS Пластика
Автомобил Производител:
Hyundai
Автомобил модел:
Santa Fe
Специјални Функции:
Ги красат автомобил
Објектот Тежина:
0.5kg
Хром:
Автомобилската стандард за тројно позлатен
ABS Пластика:
727 737 747
боја:
Хром
квалитет:
Загарантирана
ПОВРШИНА:
Високо полиран и сјајна
Fitment:
Тестирани со еквивалент автомобил модел

Најдобрите понуди во категоријата