.

.

За Мицубиши L200 Тритон се Справи со Декорација Производи ABS Хром Врата се Справи со Капак За Мицубиши L200 Тритон 2006-2014 Ycsunz

За Мицубиши L200 Тритон се Справи со Декорација Производи ABS Хром Врата се Справи со Капак За Мицубиши L200 Тритон 2006-2014

Степени:

DEN 937.00 -30 %
DEN 1338.72
Износ
Това е достапна

П : Сите производи се реални слики?
A : Да, на сите вистински слики. Секој од нашите производи ќе се закачите на автомобил слики, купувачите треба да проверите дали вашиот автомобил фарови и јас понуда, сликата е иста. П : како да го потврди прибор погодни за вашиот автомобил?
О : Прво бидете сигурни дека моделот година и потврдите автомобил слика.
Објектот име : ЗА МИЦУБИШИ L200 ТРИТОН хром врата се справи опфаќа
Автомобил модел : ЗА МИЦУБИШИ L200 ТРИТОН 2006 -2014 (проверете внимателно со автомобил модел)
Место на потекло : КИНА
Бренд : YCSUNZ
Количина : 8pcs/set
Посебни карактеристики : Decaration & заштита
Испративме на стоки, како подарок, но ако било увозни давачки се применуваат се купувачот одговорен. Ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите на правото точка за вашиот автомобил и да ги прифатите нашите транзит време. П : На производи ќе исчезнат или не?
A : нема да исчезнат, тие се направени од високо квалитетни материјали. Добро изработка, можете да го користите more2-3 години. Некои од
земјата 26-60 дена.
Сите имаат 30% попуст
Генерално, речиси земја клиентот може да се добие на стоки за 6-25 дена по породувањето . Реалниот производ ќе повеќе убаво од сликата. П : По плаќање, колку долго на производот ќе биде предаден?
О : Ако производот е на залиха, Тоа ќе биде предаден во рок од 2 дена. Ве молиме внимателно да ги ре-проверува со слики за да се обезбеди или да се чувствуваат слободни да не контактирате за било детали. Некои модел година во некои земји не може да биде иста како што е опишано.
Пред ставање на нарачки, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт купувачот. Ви благодариме. П : Колку денови по породувањето може да приемот?
A : Азија, Австралија, Европа и Северна Америка 5-30 дена може да се добие производ, Јужна Америка и Африка 25-60 дена може да го добиете производот. Ако сакате да се добие стоката брзо , можете да одберете да ги користите DHL за испорака,
обично 5-7 дена се добие производ од DHL, но купувачот мора да додадете превозот цена.
Сите продажни се конечни. Ако тие се усогласени, а тоа е, секако, е соодветно. П : Дали тоа ќе падне по инсталацијата?
A : Тоа никогаш не падне. Држејќи во автомобил со селотејп. Ако производот е надвор од акциите, тоа ќе биде предаден во рок од 7 дена. Ако не сте сигурни, ве молиме испратете го вашиот автомобил слика за мене.

Повеќе информации

Бренд Име:
YCSUNZ АВТО
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
за Мицубиши l200 тритон 2006-2014
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
декорација и заштита
Објектот Тежина:
0.2kg
Модел Година:
2006-2014
Име На Модел:
за Мицубиши l200 тритон 2006-2014 пикап
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот:
вратата се справи со маска
боја:
Хром
Процесот:
Хром Дизајн
is_customize:
Yes
објектот стил:
Хром Стил
Налепница Сместување:
вратата се справи со
Тип:
автомобил стил тритон
Име:
автомобил хром ленти
L200:
Yes
За Мицубиши L200 Тритон:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата