.

.

chrome за Мицубиши l200 додатоци ABS плоча врата се справи со вметнување сад за мицубиши l200 тритон 2006-2014 автомобил стил SUNZ

chrome за Мицубиши l200 додатоци ABS плоча врата се справи со вметнување сад за мицубиши l200 тритон 2006-2014 автомобил стил

Степени:

DEN 937.00 -30 %
DEN 1338.72
Износ
Това е достапна

Реалниот производ ќе повеќе убаво од сликата. П : Дали тоа ќе падне по инсталацијата?
A : Тоа никогаш не падне. П : По плаќање, колку долго на производот ќе биде предаден?
О : Ако производот е на залиха, Тоа ќе биде предаден во рок од 2 дена. Ви благодариме.
Сите продажни се конечни. П : Може да ви обезбеди патеката број?
A : Да, ние може да обезбеди. Ако производот е надвор од акциите, тоа ќе биде предаден во рок од 7 дена. Држејќи во автомобил со селотејп.
Сите имаат 30% попуст
Генерално, речиси земја клиентот може да се добие на стоки за
6-25 дена по породувањето . Некои од
земјата 26-60 дена.
Пред ставање на нарачки, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт купувачот. П : На производи ќе исчезнат или не?
A : нема да исчезнат, тие се направени од високо квалитетни материјали. П : како да го потврди прибор погодни за вашиот автомобил?
О : Прво бидете сигурни дека моделот година и потврдите автомобил слика. Ако тие се усогласени, а тоа е, секако, е соодветно. Ве молиме внимателно да ги ре-проверува со слики за да се обезбеди или да се чувствуваат слободни да не контактирате за било детали. Секој од нашите производи ќе се закачите на автомобил слики, купувачите треба да проверите дали вашиот автомобил фарови и јас понуда, сликата е иста. Ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите на правото точка за вашиот автомобил и да ги прифатите нашите транзит време.
Објектот име : за МИЦУБИШИ L200 ТРИТОН хром врата се справи со insert (сад)
Автомобил модел : за МИЦУБИШИ L200 ТРИТОН 2006 -2014 (проверете внимателно со автомобил модел)
Место на потекло : КИНА
Бренд : YCSUNZ
Количина : 4pcs/set
Посебни карактеристики : Decaration & заштита
Испративме на стоки, како подарок, но ако било увозни давачки се применуваат се купувачот одговорен. Добро изработка, можете да го користите more2-3 години. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас директно. П : Сите производи се реални слики?
A : Да, на сите вистински слики. Ако не сте сигурни, ве молиме испратете го вашиот автомобил слика за мене. Некои модел година во некои земји не може да биде иста како што е опишано. Ако сакате да се добие стоката брзо , можете да одберете да ги користите DHL за испорака,
обично 5-7 дена се добие производ од DHL, но купувачот мора да додадете превозот цена.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
YCSUNZ АВТО
Објектот Висина:
0inch
Автомобил модел:
за Мицубиши l200 тритон 2006-2014
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
за Мицубиши l200 тритон 2006-2014 пикап
Објектот Тежина:
0.2kg
Специјални Функции:
декорација и заштита
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Модел Година:
2006-2014
Објектот:
Вратата Се Справи Со Вметнување Сад Трим
is_customize:
Yes
објектот стил:
Хром Стил
Налепница Сместување:
вратата се справи со
Тип:
калапи трим
Модел:
за Мицубиши l200
Име:
за Мицубиши l200 додатоци
Стил:
автомобил стил тритон
боја:
Хром
Функција:
не се менува и yello боја

Најдобрите понуди во категоријата