.

.

За Hyundai Sonata (РС) до 2015 2017 Хром Внатрешна Центар Табла Конзола Покрие Скратува

За Hyundai Sonata (РС) до 2015 2017 Хром Внатрешна Центар Табла Конзола Покрие Скратува

Степени:

DEN 766.00 -16 %
DEN 912.00
Износ
Това е достапна

Ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми / прашање / sconcerns. Ние сме убедени ќе биде среќен со Купувањето. Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши. Инаку, договорот е конечна. Ние веруваме дека нашите предмети се така најдобро. pls инсталирате внимателно. Предаден од страна на воздух пошта која вообичаено трае 15-28 работни дена за пристигнување. Сите производот ќе имаат на следење на број, можете да traking со себе. Се Враќа Политика 1. Сите погоре не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. 3m лента : За инсталација, што треба да се користи коса посува да се загрее 3 M лента. Само нас контакт со користење на копчето " Контактирајте со Продавачот ". Се надевам дека ќе може да се разбере.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување !
Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме !
Ако ви требаат повеќе информации за производот , ве молиме кликнете на копчето : повеќе информации за производот
Одговара За Hyundai Sonata (РС) до 2015 2016 2017 Само
(Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји.
Авто трим дома
Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти. Ако производот е неисправен или штета по пристигнувањето, или погрешен производ испраќаат, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот. Ако не можеше да се добие во време, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! За време на испорака 1, Нашиот систем ќе ви ги понудиме некои превозот начин за избор, кога ќе се направи нарачка. По топлина тоа, ќе повеќе лесно да се инсталира и повеќе стабилност. Превозот Политика 1. Задоволството на клиентите е наш врвен цел. Затоа, некаде ние треба повеќе време да се справи со вашата нарачка. НЕ остави негативни повратни информации, без прво комуникација со нас. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по добиени проверена плаќање. (Како што се : економијата превозот начин / побрзо превозот начин / DHL) 2, Приложи сликата од приближно превозот време од Економијата превозот начин.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Хром Стил
Автомобил модел:
За Hyundai Sonata (РС) до 2015 2016 2017
Име На Модел:
1
Објектот Дијаметар:
2cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
8cm
Модел Година:
2015 2016 2017
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
15cm
Материјал:
ABS
Бренд Име:
lapetus
Објектот Висина:
15cm
Специјални Функции:
За Hyundai Sonata (РС) до 2015 2016 2017

Најдобрите понуди во категоријата