.

.

Автомобил Хром Ленти Стил Додатоци Светилка Декорација Производ ABS Задните Светилка Покритие За Мицубиши L200 Тритон 2006 - 2014 Ycsunz

Автомобил Хром Ленти Стил Додатоци Светилка Декорација Производ ABS Задните Светилка Покритие За Мицубиши L200 Тритон 2006 -

Степени:

DEN 1743.00 -30 %
DEN 2490.72
Износ
Това е достапна


Пред ставање на нарачки, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт купувачот. Ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите на правото точка за вашиот автомобил и да ги прифатите нашите транзит време.
Сите имаат 30% попуст
Генерално, речиси земја клиентот може да се добие на стоки за 6-25 дена по породувањето . П : По плаќање, колку долго на производот ќе биде предаден?
О : Ако производот е на залиха, Тоа ќе биде предаден во рок од 2 дена. Ако не сте сигурни, ве молиме испратете го вашиот автомобил слика за мене. Некои од
земјата 26-60 дена. Ако тие се усогласени, а тоа е, секако, е соодветно. Држејќи во автомобил со селотејп. П : Колку денови по породувањето може да приемот?
A : Азија, Австралија, Европа и Северна Америка 5-30 дена може да се добие производ, Јужна Америка и Африка 25-60 дена може да го добиете производот. П : Дали тоа ќе падне по инсталацијата?
A : Тоа никогаш не падне. Ако сакате да се добие стоката брзо , можете да одберете да ги користите DHL за испорака,
обично 5-7 дена се добие производ од DHL, но купувачот мора да додадете превозот цена. Ви благодариме. Ако производот е надвор од акциите, тоа ќе биде предаден во рок од 7 дена. П : Може да ви обезбеди патеката број?
A : Да, ние може да обезбеди.
Објектот име : за МИЦУБИШИ L200 ТРИТОН хром опашка светла маска
Автомобил модел : за МИЦУБИШИ L200 ТРИТОН 2006 -2014 (проверете внимателно со автомобил модел)
Место на потекло : КИНА
Состојба : 100% сите нови
Автомобил стил : l200 пикап 4 врати
Бренд : YCSUNZ
Количина : 2 парчиња/set
Посебни карактеристики : Decaration & заштита
Испративме на стоки, како подарок, но ако било увозни давачки се применуваат се купувачот одговорен. П : Сите производи се реални слики?
A : Да, на сите вистински слики.
Сите продажни се конечни. Ве молиме внимателно да ги ре-проверува со слики за да се обезбеди или да се чувствуваат слободни да не контактирате за било детали. П : На производи ќе исчезнат или не?
A : нема да исчезнат, тие се направени од високо квалитетни материјали. Секој од нашите производи ќе се закачите на автомобил слики, купувачите треба да проверите дали вашиот автомобил фарови и јас понуда, сликата е иста. Добро изработка, можете да го користите more2-3 години.

Повеќе информации

Бренд Име:
YCSUNZ АВТО
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
за Мицубиши l200 тритон 2006-2014
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
декорација и заштита
Објектот Тежина:
0.2kg
Модел Година:
2006-2014
Име На Модел:
за Мицубиши l200 тритон 2006-2014 пикап
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот:
ОПАШКАТА СВЕТЛИНА МАСКА
is_customize:
Yes
Име:
задните светилка покрие трим
објектот стил:
Хром Стил
Налепница Сместување:
задните светилки
Тип:
хром автомобил ленти
Тип На Објект:
автомобил стил тритон
Стил:
стил лиење
дизајн:
Декорација
посебни:
светилка хауба

Најдобрите понуди во категоријата