.

.

За Хонда Vezel HR-V 2014 2015 2017 ABS Шофершајбната Прозорец Страна Задниот Спојлер Триаголник Покрие Трим

За Хонда Vezel HR-V 2014 2015 2017 ABS Шофершајбната Прозорец Страна Задниот Спојлер Триаголник Покрие Трим

Степени:

DEN 605.00 -16 %
DEN 720.00
Износ
Това е достапна

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение) Точка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Вклучуваат : 2 парчиња Материјал : abs Лесно инсталирање, 3 M лента на грбот. За Даночни Увозни давачки,даноци и давачки кои се купувачот одговорност. Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми / прашање / sconcerns. Се Враќа Политика 1. Ние ќе бидеме среќни да ги реши сите прашања може да имате во срдечни и пријателски начин. Задоволството на клиентите е наш врвен цел. Ние го цениме вашиот Postive Повратни информации, и ќе го стори истото за возврат. Предаден од страна на воздух пошта која вообичаено трае 15-28 работни дена за пристигнување. НЕ остави негативни повратни информации, без прво комуникација со нас. Ние веруваме дека нашите предмети се така најдобро. Сите производот ќе имаат на следење на број, можете да traking со себе. Ако проблемот се јавува, контактирајте со нас веднаш со било кој e-mail барање. По топлина тоа, ќе повеќе лесно да се инсталира и повеќе стабилност. Сите погоре не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. За Повратни информации Кога сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда повратни информации. Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот. Затоа, некаде ние треба повеќе време да се справи со вашата нарачка. Ако не можеше да се добие во време, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! За време на испорака 1, Нашиот систем ќе ви ги понудиме некои превозот начин за избор, кога ќе се направи нарачка. Ние сме убедени ќе биде среќен со Купувањето.
Авто трим дома
Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. (Како што се : економијата превозот начин / побрзо превозот начин / DHL) 2, Приложи сликата од приближно превозот време од Економијата превозот начин. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по добиени проверена плаќање. Ве молиме овозможи max 2 работни дена за нас да одговор. Инаку, договорот е конечна. Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
1
Објектот Тежина:
0kg
Специјални Функции:
ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
0cm
Модел Година:
2014 - 2017
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал:
ABS
Бренд Име:
lapetus
Автомобил модел:
За Хонда Vezel HR-V 2014-2017

Најдобрите понуди во категоријата