.

.

ZONESUN ort200 Батеријата Напојува Здрав Алатка Електрични Пластични Здрав Алатка

ZONESUN ort200 Батеријата Напојува Здрав Алатка Електрични Пластични Здрав Алатка

Степени:

DEN 56784.00 -9 %
DEN 62400.00
Износ
Това е достапна


Трговија на ГОЛЕМО ДД-160 Батеријата Напојува Здрав Алатка Електрични Пластични Здрав Алатка
Automatic. Лесни, една рака tensioning, запечатување и сечење на електрична здрав машина, Најдобар избор!!
Производот се покаже :
Гаранција
3 месец гаранција на лесно истрошени делови (ние ќе ви испрати видео за да ви покаже како да поправка и ќе ви испрати слободни делови со товарни напред)
1 година гаранција на целата машина
Предност на оваа Машина :
Брзо
Без оглед на пакување, големина, вертикална или хоризонтална здрав :
Целосно или полу-автоматски tensioning, заварување, и рака на сечење-со само едно притиснување на копче
Safe
За повеќе здрав или за исти видови на стоки :
Во согласност здрав
Автоматско здрав елиминира оператор грешка
Здрав со PP за на рака или за кревка пакети.
"Мека" на владата
Економски
Енергетски ефикасни здрав систем
Повеќе циклуси на полнење на батерија Цена ефикасна
Услуга-friendly дизајн
Висок квалитет.

Повеќе информации

сертификација:
CE
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
ZONESUN
Број На Модел На:
Здрав Машина
Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша):
Тежина
Функција:
запечатување
Додатоци:
no
Напон (V):
110V или 220V
Моќност (W):
100W
боја:
Сина
Тежина на машина:
3.9 kg
Вкупната Големина:
375*130*140mm
Рака ширина:
12-19mm
Дебелина на рака:
0.5 - 1.2 mm
Примена:
Палети, бали, гајби, случаи, различни пакети
Батерија полнач/батерија :
Yes
Влечење На Сила:
400-2200N
Место на Потекло:
Кина
Тока слободни:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата