.

.

2.2 kw една фаза моторни пченка кочан дробење машина

2.2 kw една фаза моторни пченка кочан дробење машина

Степени:

DEN 27840.00
Износ
Това е достапна


2.2 kw една фаза моторни пченка кочан дробење машина
Карактеристики
1. Тоа е widerly се користи во сите видови на култури труп, памук firewood, слама, детелина, кикирики школки, памук, семе крзно, сите видови на сува храна.
2. Оваа машина има предност од компактна структура, силен и издржлив, безбеден и сигурен, лесно ракување, намалување на бучава и вибрации, висока ефикасност и ниска потрошувачка на енергија, итн. и тоа е погоден за земјоделски и рурален counrties фабрика специјализирана домаќинства употреба.
3. На резервен дел на машината copletely донесе квалитетен материјал, поставување на делови усвојување на домашните оптимално производ, целата машина за квалитет е сигурен, долго живеел.
Производи покаже
Технички параметри
Модел
UD9 FQ-320-20
Моќност
2.2 kw
Чекан број
16
Брзина
4000rpm
Бруто тежина
115kg
димензија
1110*920*590mm
Се хранат порта
200*180mm
Капацитет
200-300kg/h

Повеќе информации

сертификација:
CE
Напон (V):
220v
Функција:
Мелење
Бренд Име:
TIANYUYOUDO
Број На Модел На:
UD9FQ-300-20
Моќност (W):
2.2 kw
Моќност(KW):
2.2
Чекан(КОМПЈУТЕРИ):
16
Брзина(r/мин):
4000
Тежина(кг):
120
Надвор големина(mm):
1110*920*590
Се хранат порта(mm):
200*180
Капацитет(кг/h):
200-300

Најдобрите понуди во категоријата