.

.

Нови 1080P Full HDD Media Player YPrPb HDMI/AV SD/MMC MKV AVI RMVB Видео Плеер Со Далечински Управувач

Нови 1080P Full HDD Media Player YPrPb HDMI/AV SD/MMC MKV AVI RMVB Видео Плеер Со Далечински Управувач

Степени:

DEN 1776.00 -6 %
DEN 1888.80
Износ
Това е достапна


1080 P Full HD Multi ТВ Медија Плеер YPr Pb HDMI/AV SD/MMC MKV AVI RMVB Видео Плеер Со Далечински Управувач
Главната Чипсет : Кутија Чип F10
Боја : Сребрена
Пакување листа :
1 Media Player
1 Далечински Контролер
1 AV Кабел
1 Адаптер
1 Упатство
Авто игра функција ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ од Филмови/Музика/Фотографии
- Компактен и пренослив дизајн
- Full HD до 1080 P
- Го поддржува HDMI и AV излез и IR-Далечински контролер
- Го поддржува SD/MMC картичка до 32 GB,Надворешен USB HDD до 2 TB;
- Го поддржува MKV видео & Blu-ray филмови
- Го поддржува Е-Книга (TXT&LRC)
- Датотечниот систем : МАСТ/FAT32/NTFS.
- Аудио датотека : MP3,WMA,WAV,OGG,AAC,LPCM,FLAC,AC3,МАЈМУН итн.
- Аудио излез : стерео R/L, HDMI digital.
- Видео кодек : Х. 264,MKV,WMV9,MPEG1/2/4,DIVX HD,Xiv D,FLV,РМ/RMVB.
- Видео датотеки поддршка : MKV,TS,M2 TS,МЦ,WMV,IFO,ISO,VOB,DAT, AVI,MPG,MP4,MOV,РМ,RMVB,DIVX,XVID,FLV.
- Видео резолуција : RM/RMVB,Х. 264,MKV/WMV9,Т и Div X HD поддршка до 1920x1080p.
- Превод : СУБ,SMI,SSA,SRT,IDX+СУБ.
Јазик : S-Кинески,Т-Кинески,Англиски,Јапонски,Корејски,Германија,
Spainh,француски, италијански,португалски,холандски,руски,полски,турски,чешка итн.
- Интерфејс : HDMI,AV,USB2.0 Домаќин,SD/MMC
- Димензии : 3.35 во x 2.17 во x 0.39 во (8.5 cm x 5.5 cm x 1.0 см)

Повеќе информации

Оперативен Систем:
Microsoft Windows
Број На Модел На:
K5
Снимање:
No
Конектори:
HDMI
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Тип:
Висока Дефиниција
Далечинска Контрола:
Вклучени
Поддржани Формати:
MKV
Декодирање Способност:
1080P (Full-HD)
Хард Диск Капацитет:
< 100GB
Резолуција:
1080P
боја:
Сребро.
Пристаништа:
(HDMI /AV/ USB/ SD)
Точка име :
Мини 1080P Full HD Media Player

Најдобрите понуди во категоријата