.

.

Нови Full HD Media Player Мини Autoplay 1080p SD/У Диск HDD Медиа Плеер Со HDMI VGA Излез за HDTV Бесплатен Превозот

Нови Full HD Media Player Мини Autoplay 1080p SD/У Диск HDD Медиа Плеер Со HDMI VGA Излез за HDTV Бесплатен Превозот

Степени:

DEN 1953.00 -6 %
DEN 2077.44
Износ
Това е достапна


Нови Full HD Media Player Мини Autoplay 1080p SD/У Диск HDD Медиа Плеер Со HDMI VGA Излез за HDTV Бесплатен Превозот
Главната Чипсет : Кутија Чип F10
Авто игра функција ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ од Филмови/Музика/Фотографии
- Компактен и пренослив дизајн
- Full HD до 1080 P и IR-Далечински контролер
- Го поддржува HDMI/VGA/ypbpr и AV излез
- Го поддржува SD/MMC картичка до 32 GB,Надворешен USB HDD до 2 TB;
- Го поддржува MKV видео & Blu-ray филмови
- Го поддржува Е-Книга (TXT&LRC)
- Датотечниот систем : МАСТ/FAT32/NTFS.
- Аудио датотека : MP3,WMA,WAV,OGG,AAC,LPCM,FLAC,AC3,МАЈМУН итн.
- Аудио излез : стерео R/L, HDMI digital.
- Видео кодек : Х. 264,MKV,WMV9,MPEG1/2/4,DIVX HD,Xiv D,FLV,РМ/RMVB.
- Видео датотеки поддршка : MKV,TS,M2 TS,МЦ,WMV,IFO,ISO,VOB,DAT, AVI,MPG,MP4,MOV,РМ,RMVB,DIVX,XVID,FLV.
- Видео резолуција : RM/RMVB,Х. 264,MKV/WMV9,Т и Div X HD поддршка до 1920x1080p.
- Превод : СУБ,SMI,SSA,SRT,IDX+СУБ.
Јазик : S-Кинески,Т-Кинески,Англиски,Јапонски,Корејски,Германија,
Spainh,француски, италијански,португалски,холандски,руски,полски,турски,чешка итн.
- Интерфејс : HDMI,VGA,AV,USB2.0 Домаќин,SD/MMC/Optical
- Димензии : 11.3 cm x 7.2 cm x 2.4 cm
Додаток
Еден Media Player
Еден 5 V/1.5 ЕДЕН Адаптер
Еден Прирачник За Корисникот
Еден AV кабел

Повеќе информации

Далечинска Контрола:
Вклучени
Тип:
Висока Дефиниција
Конектори:
HDMI
Декодирање Способност:
1080P (Full-HD)
Оперативен Систем:
Microsoft Windows
Снимање:
No
Поддржани Формати:
MKV
Хард Диск Капацитет:
< 100GB
Број На Модел На:
MP023
Резолуција:
1080P
боја:
Црна
Пристаништа:
(HDMI /VGA/AV/ USB/ SD)
Точка име :
Мини 1080P Full HD Media Player

Најдобрите понуди во категоријата