.

.

73.1-60.1 mm 4 парчиња Центар Оддалечиме Прстени Поликарбонат Центрирање Прстени Бесплатен Превозот

73.1-60.1 mm 4 парчиња Центар Оддалечиме Прстени Поликарбонат Центрирање Прстени Бесплатен Превозот

Степени:

DEN 397.92
Износ
Това е достапна


Поликарбонат Центрирање Прстени.
Комплетен Сет на 4
Надворешниот Дијаметар : 73.1 mm (тркала понесе големина)
Дијаметар : 60.1 mm (возило центар големина)
Превозот :
Имаме еден магацин во кина и оној во САД,па ние ќе брод од двете локации според пописот ниво.
Врати/Политика За Наплата :
Ние сакаме да се обезбеди на нашите клиенти со највисок задоволство. Ако не сте задоволни со нашите производи, ние ќе кредитна вашите пари назад минус превозот цена.
Барање мора да се направи во рок од 7 дена по добивањето на објектот.
Наплата ќе се даде откако ќе се добие производ и потврди нема исчезнати делови.
25% ре-порибување на плаќање ќе се наплаќа за враќање на објектот.
Купувачот е одговорно за превозот на трошоците за враќање или размена.

Повеќе информации

Бренд Име:
IPW
Големина:
73.1-60.1
Материјал Тип:
Поликарбонат

Најдобрите понуди во категоријата