.

.

2017 Нов дизајн гумени жив замоци отворено скокање замокот за деца

2017 Нов дизајн гумени жив замоци отворено скокање замокот за деца

Степени:

DEN 128640.00
Износ
Това е достапна

Се чувствуваат слободни да не контактирате за точно превозот цена. Кога ќе нарачате,ве молиме да се плати за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Топла продажба на евтини жив замокот вработи, комерцијални возрасни жив замокот за продажба Точка Име Гумени забава градот Материјал комерцијални 0.
Висок квалитет Д-прстен да се фиксна отскокнување куќа на теренот.55 мм ПВЦ Карактеристики Водоотпорен, Пожар-Retardant Боја прилагодена Големина 13m*6m/прилагодено MOQ 1 парче гумени забава градскиот Трговски Услови EXW/ФОБ/CIF Печатење Дигитално Печатење, Свила Печатење или за рака priting Изработка на Двојно/Четворни Бода Додатоци комплет за поправка и компресор Време на Испорака 8-15 работни дена по примање на депозит Употреба
комерцијални активности, Забавен парк,Индивидуални семејство, Затворен Игралиште,Училиште, Паркови, Плоштади, Семејните Градини, Спортски Арени, Играње Центри Луѓето Можат да Играат Заедно И да Уживаат Во Супер Прекрасна Забава Рај. Изнајмување за бизнис, Забава, Фестивал ,и така натаму. Превозот цената зависи од тежината на производи, превозот цената ние се цитира само за
вашиот референца. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите
дополнителни царинската такса, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Поморски превозот е многу поевтин
ако нарачате повеќе.
Материјал&Додатоци :
ПВЦ, висока издржливост ,УВ-третирани, оган retardant, вода-доказ & помина SGS сертификат
Висок квалитет CE/UL заверена воздушниот компресор може да бидат обезбедени за да се исполнат сите пазарот употреба.
Различни модели за вашиот избор :
Се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе детали.
За нас :
Напомена :
1. Ние ќе испрати
предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Овие
дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Напомена : тежина е тешка, воздух превозот или море, превозот е многу поевтино.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одби
пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за
царинските давачки. Ние не не е гаранција за време на испорака за сите
internation пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни contries, која може да
влијае колку брзо вашите производи е прегледан.

Повеќе информации

дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Бренд Име:
qinda надувување
Возраст Опсег:
12-15 Години,2-4 Години,5-7 Години,8-11 Години
Број На Модел На:
QD-
Тип:
Замокот
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Гумени Кенгура
Име:
жив замоци
Големина:
13m*6m/customized
Материјал:
0.55 mm платон пвц церада
Техника:
двојно да aqudruple шевови
Додатоци:
поправка на полнење+CE/UL воздушниот компресор
Гаранција:
2 години
логото:
Прифатливо
Олово Време:
нормално 10days
Сертификат:
CE/EN71/AOV-Rohs

Најдобрите понуди во категоријата