.

.

Професионални 6 & 5.5 инчен Јапонија 440c коса ножици поставите чистење, берберот сечење на косата shears режа алатки фризерски ножици

Професионални 6 & 5.5 инчен Јапонија 440c коса ножици поставите чистење, берберот сечење на косата shears режа алатки фризерски

Степени:

DEN 406.00 -35 %
DEN 624.00
Износ
Това е достапна


професионални рачно изработени 5.5 & 6 инчен Јапонија 440 C се намали коса ножици поставите чистење сечење берберот фризерски ножици shears режа стил алатки
Материјал : Јапонија 440 C Технологија : Рачно изработени Категорија : сечење режа & чистење режа Боја : црвена и црна .(како што е прикажано) Големина : 5.5 инчен / 6.0 инчен Должина : 15.5 cm / и 17,5 см Цврстина : 62 HRC Чистење стапка 25 %
Професионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 /set
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
Професионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
Професионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 /парче
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод US$ 24.99 /set
Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 /set

Повеќе информации

Тип На Објект:
Косата Режа
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Заби:
28
вкупна должина:
15.5 cm/и 17,5 см
Големина:
5.5 inch
Број На Модел На:
J250
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Бренд Име:
оган змеј
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Тип:
сечење+чистење сет

Најдобрите понуди во категоријата