.

.

1/2 ,3/4 Машки Chiaki Рамка Замав Заеднички За Pop-Up Sprinkler Спреј За Наводнување Систем Фитинзи За Цевки Конектори

1/2 ,3/4 Машки Chiaki Рамка Замав Заеднички За Pop-Up Sprinkler Спреј За Наводнување Систем Фитинзи За Цевки Конектори

Степени:

DEN 720.00
Износ
Това е достапна


Производ Модел 9620 Производот Категорија Замав Заеднички
Реден Број 9620 Замав Заеднички
Големина : 1/2" машки конец
Материјал : висока јачина на пластика
Главно се користи во градина наводнување, за да се поврзете со sprinkler. Тоа не само што го прави погодно за ориентација на sprinkler, но исто така и заштита на sprinkler.

Повеќе информации

Дијаметар:
1/2, 3/4
Тип:
Градина Вода Конектори
Пластични Тип:
PE
Градина Вода Конектор Тип:
Машки Конектори
Број На Модел На:
9620
Стандард:
Din
Материјал:
Пластични

Најдобрите понуди во категоријата