.

.

1/2 R10 Средни Млазницата Надворешни Тема Млазницата Ротирачки Млазницата 180 Степени На Спреј Спектар Sprinklers За Наводнување

1/2 R10 Средни Млазницата Надворешни Тема Млазницата Ротирачки Млазницата 180 Степени На Спреј Спектар Sprinklers За Наводнување

Степени:

DEN 449.00 -22 %
DEN 575.52
Износ
Това е достапна

Ве молиме имајте во предвид дека сите производи мора да се врати неискористени,во оригинална амбалажа.
- Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреса. Ако ви се враќаат на објектот,ве молиме бидете пакетот како "врати стоката" или подарок,
и се изјасни околу 15-20 ДОЛАРИ вредност за пратката
1. Повеќето од предметите ќе бидат доставени во 2 недели, додека некои може да трае до 6 недели, ова е нормално.
- Предметите ќе бидат брод наскоро кога доби потврдена исплатата. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Во случај дека не сте задоволни со вашата нарачка,ние сме среќни да понуди сите
нашите клиенти наплата(со исклучок на оригиналниот поштарина платена) или размена за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на приемот.5 од 10 метри Други Производи :
1.тоа нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Ние ви препорачуваме да користите trackable начинот на превозот, како што не може да биде одговорен за било каква загуба на предмети.
- ГЛАСАЧКО место : Ако објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух пошта, потребно е 7-30 дена (1-3 недели) за испорака во зависност од вашата локација.
- Потврдете со вашиот царински пред да купите. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Овие трошоци се на купувачот одговорност. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Али express ,
4. Се враќа и наплата обично се обработуваат во рамките на 48hours на приемот на стоката. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.- Ако сакате да ја добив производи брзо, ве Молиме изберете начин на испорака од DHL, UPS-от, FEDEX или ЕМС. Во случај да имате проблеми со вашата нарачка,
ве молиме да ни даде шанса да се направи ситуација "право"пред објавување на негативни повратни информации
.
- Тоа обично трае околу 4 до 8 работни дена од експрес, и 15-50 работни дена од Кина Воздухопловната да брод вашата земји. Ние доверба,почитување,и вредноста вие како клиент и се надевам дека ќе остави позитивни детални
продавачот оценка кога ќе го добиете вашиот објект. обично ќе брод на сите наредби како подарок и го прогласи за да се минимизира купувачи увоз доход.

Повеќе информации

боја:
1pcs, 2 парчиња, 5pcs, 10pcs
Тип:
Sprinklers
Број На Модел На:
A11
Бренд Име:
NuoNuoWell
Sprinkler Тип:
Медиум sprinkler

Најдобрите понуди во категоријата