.

.

година пролет бренд дизајн женска тексас дебели високи револвер глуждот чизми дише платно потпетици панк rives секојдневен чевли на ланче подигање

година пролет бренд дизајн женска тексас дебели високи револвер глуждот чизми дише платно потпетици панк rives секојдневен

Степени:

DEN 2650.00 -20 %
DEN 3312.00
Износ
Това е достапна

специфична Мерка малку се разликуваат Објект боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на екранот на вашиот компјутер.Нашиот бизнис се потпираат на вашите повратни информации, за вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, кои ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ. Купувачот е одговорен за сите такси превозот.
Превозот и предавање :
1. Ве молиме оставете порака за да ни кажете што големина, боја ви се допаѓа, ние ќе ви ја испратиме стоката со вашите детали, или ние ќе ги испрати по случаен избор. Купувачот треба да понуди докази за проблемот во објектите.Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. Ние обично брод од страна на кина пост воздух mail Ако сакате другите се изразат како : EMS ТНТ, FEDEX, DHL, UPS-от ект, ве молиме контактирајте со нас Пред ставање на налози. Овој објект големина на информации е само за повикување само.
За враќање наплата инструкции : двете купувачи и продавачи се договорат за враќање наплата, купувачот ќе ја врати стоката, продавачот примените стоки, Наплата по потврдувањето на стоки непроменети.ви благодариме
Наплата :
1.ви благодарам многу. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети. Ние обично се обиде да брод во рок од шест дена по приемот на вашата исплата.
Плаќање :
1. Ние не можеме да прифатиме било какви негативни повратни информации, без комуникација, ако имате било незадоволство ве молиме да ни даде можност да го решат проблемот, Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Повратни Информации Политика
1.
Answer : ___________________________ Note : . Ако имате било какви посебни случај, можете да контактирате со нас.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.Ако имате било какви прашања во донесувањето на плаќањето, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Ние сме сигурни дека секогаш постои решение. Ако не сте задоволни со вашата нарачка,го акции случај, можете да разменувате на објектот.

Повеќе информации

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6.5, 7, 8, 8.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Сезоната:
Пролет/Есен
Платформа Висина:
0-3cm
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Чипка-Up
Подигнете Висина:
Глуждот
Пети Форма:
Круг Пети
Insole Материјал:
Латекс
Горниот Материјал:
Тексас
is_handmade:
Yes
Декорација:
Заковки
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Шаблон Тип:
Маскирна
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Жените
Outsole Материјал:
Гума
Вратило Материјал:
Тексас
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Број На Модел На:
женска тексас чизми чевли-1512161427
Пета Тип:
Плоштад пета
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
корисникот:
жената,жените ,жена,дама,жени,девојки,жени,свадба,женски
Стил:
мода, секси, одмор, слатка, елегантен,концизен
Повод:
обичните,се облекуваат,партија,свадба,матурска,office&кариера
боја:
бела,црна,светло сина,темно сина,Маскирна
ЕУР големина:
34 35 36 37 38 39 40
Пета:
за 8.5 cm
НИ Големина:
4.5 5 5.5 6.5 7 8 8.5

Најдобрите понуди во категоријата