.

.

реалната слика 2017 пролет, есен дами чизми сина тексас чизми високи потпетици глуждот чизми жени секси ѕиркаат пети чевли жените кратки чизми

реалната слика 2017 пролет, есен дами чизми сина тексас чизми високи потпетици глуждот чизми жени секси ѕиркаат пети чевли жените

Степени:

DEN 3928.00 -5 %
DEN 4135.20
Износ
Това е достапна


Како да се измери
пред u место со цел, ве молиме потврдете нашата големина на табелата
Слика шоу
Плаќање Политика
Плати во aliexpress е првиот избор за сите клиенти
Ако сакате да изберете и други плаќања, ве молиме контактирајте ме пред исплата.
Превозот и продажба на Политиката за Брза и Безбедна Испорака
Ние брод во рамките вети време по добивањето на плаќање. Осигурување на плаќање е задолжителен, и следење на број е inclouded со сите Домашни и Меѓународни shipements
Нашите чевли се професионално да се испраќаат во безбедно брановидни кутии да им помогне на exsure безбедно arriva Гаранција и Гаранција :
30 дена за враќање на пари! Купи со доверба
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори веднаш штом е можно
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.

Повеќе информации

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Вратило Материјал:
Тексас
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
No
is_handmade:
Yes
Моден Елемент:
Fringe
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Тип:
Основни
Број На Модел На:
Б-462
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Горниот Материјал:
Тексас
Бренд Име:
Apoepo
Сезоната:
Пролет/Есен

Најдобрите понуди во категоријата