.

.

10pcs/Многу KBPC3510 35A 1000V Метал Случај Мост Rectifier сосема нов

10pcs/Многу KBPC3510 35A 1000V Метал Случај Мост Rectifier сосема нов

Степени:

DEN 379.00 -7 %
DEN 407.52
Износ
Това е достапна

Ние нема да му ја надомести на враќање превозот. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Негативни повратни информации не реши ништо. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика. Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Вашето задоволство е многу важен за нас.
Опис :
KBPC3510 Мост Rectifier, VRRM 1000 V, АКО(AV) 35 A Ro HS Согласност Количина : 10 Pcs Тоа е сосема нов, добар qu ality & високи перформанси
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.
Ви благодариме И среќно!
. Па се чувствуваат слободни да контакт. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. answer : ___________________________ Note : Бразил . Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.

Повеќе информации

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
KBPC-3510

Најдобрите понуди во категоријата