.

.

250 КОМПЈУТЕРИ Нови пристигнување гел ноктите производ професионални гел ноктите снабдувањето со прекрасни бои гел лак

250 КОМПЈУТЕРИ Нови пристигнување гел ноктите производ професионални гел ноктите снабдувањето со прекрасни бои гел лак

Степени:

DEN 35424.00 -18 %
DEN 43200.00
Износ
Това е достапна


Добредојдовте на нашата продавница,
уживајте во вашата шопинг време !!!
забелешка!!! ако не сакате врвот палто или база на грб вие само може да се избере бои, може да се меша бои случајно,ве молиме да ни остават порака за она што боите сакате откако ќе се плати.
Чекор 5 : Четкање впие исклучување гел лак повторно, лекување со 36w УВ ламба за 120 секунди. Ви благодариме.
2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дневна по место на цел, побрзо плаќање порано пратката.
Чекор 4 : Четкање впие исклучување гел лак, лекување со 36w УВ ламба за 120 секунди.
3) Важно : plz да не информираат колку Прогласи вредност што може да се направи во вашата нарачка, ние ќе го следат вашиот instrucation да напишете фактура и да ви помогне да aovid дополнителни даноци во царинската настан.И excepting Русија Поголемиот дел од земјата може да донесе Голема количина страна на курирската служба DHL.
4)За Време На Испорака :
DHL трае 3-7 работни дена нормално, Сингапур пост трае 15-60 дена генерално.
Чекор 2 : Користење на почист да ги помине и отстранување на cuticle од ноктите плоча со cuticle тласкач.
Чекор 7 : Бришење на нокти со гел почиста да се направи тоа сјае. Случајни бои ќе биде предаден ако не информира нас.
3)ако сакате да промените било информации на вашата нарачка plz дали контактирате со нас за побрзо пред пратката. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние Препорачуваме DHL брза испорака.
Апликацијата Настава
Чекор 1 : Миење на рацете со течен сапун и вода.
Плаќање
1)да ја прифатиме Alipay,Запад Union,Paypal,Сите големи кредитна картичка се прифатени преку Зачувам.DHL е повеќе безбеден и побрзо. ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинење пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот пакет е прегледан.
L&М е вашиот најдобар избор ако сте во потрага за сигурен parter да се направи нокти гел лукративна.
Испорака
1) пратка ќе се организира во рамките на 72hours во нашата фабрика по плаќање одобрени.
2) W orldwide превозот од DHL express или Сингапур пост Воздух Mail достигне повеќето земји.
Чекор 3 : Четкање база Гел (да се заштити боја дамки на ноктите), потоа лекување со 36w УВ ламба за 120 секунди или LED светилка за 90 секунди.
Чекор 6 : Четкање врвот грб, лекување со 36w УВ ламба за 120 секунди.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Тип:
Гел За Полски
НЕТО-WT.:
15ml
Количина:
250pcs/многу
Број На Модел На:
led&ув гел на ноктите
Состојка:
Смола

Најдобрите понуди во категоријата